Dzisiaj jest Niedziela. 26 października 2014. Imieniny obchodzą Dymitriusz, Ewaryst, Eweryst, Lucyna, Ludmiła, Lutosław, Łucjan. Do końca roku zostało 67 dni.

Nowy numer konta bankowego UG Siemkowice

BS Warta O/Siemkowice - 69 9270 1029 0200 0794 2002 0190

Obowiązkowa ewidencja zbiorników bezodpływowych i przydomowych oczyszczalni ścieków

4064 razy czytano artykul

Siemkowice, dnia 22.11.2012r.

_____Wójt Gminy Siemkowice informuje, że zgodnie z art. 3 ust.3 pkt 1 i 2 ustawy z dnia 13 września 1996r o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2012r. poz. 391), gminy mają obowiązek prowadzenia ewidencji zbiorników bezodpływowych na nieczystości płynne (szamb)  oraz ewidencji przydomowych  oczyszczalni  ścieków.

_____W związku z powyższym, Wójt Gminy zwraca się z uprzejmą prośbą do mieszkańców Gminy Siemkowice , którzy do chwili obecnej nie wypełnili stosownego zgłoszenia (ankiety) o wypełnienie go i niezwłoczne dostarczenie do Urzędu Gminy  w  Siemkowicach , pok. Nr 11 lub do sołtysa.

_____Jednocześnie informuję, że podczas przeprowadzania kontroli posiadanych zbiorników bezodpływowych, będą sprawdzane umowy oraz rachunki potwierdzające wywóz nieczystości ciekłych przez przedsiębiorców, którzy otrzymali zezwolenie Wójta Gminy Siemkowice, na prowadzenie działalności w zakresie opróżniania zbiorników bezodpływowych i transportu nieczystości ciekłych z terenu gminy Siemkowice.

Druki zgłoszenia dostępne są w Urzędzie Gminy pok. Nr 11, u sołtysów oraz na stronie internetowej.

Załączniki:
1. Ankieta