Dzisiaj jest Czwartek. 23 października 2014. Imieniny obchodzą Ignacy, Iga, Ignacja, Żegota, Jan, Marlena, Odilla, Roman, Seweryn, Teodor, Włościsław. Do końca roku zostało 70 dni.

Nowy numer konta bankowego UG Siemkowice

BS Warta O/Siemkowice - 69 9270 1029 0200 0794 2002 0190

Obowiązkowa ewidencja zbiorników bezodpływowych i przydomowych oczyszczalni ścieków

4047 razy czytano artykul

Siemkowice, dnia 22.11.2012r.

_____Wójt Gminy Siemkowice informuje, że zgodnie z art. 3 ust.3 pkt 1 i 2 ustawy z dnia 13 września 1996r o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2012r. poz. 391), gminy mają obowiązek prowadzenia ewidencji zbiorników bezodpływowych na nieczystości płynne (szamb)  oraz ewidencji przydomowych  oczyszczalni  ścieków.

_____W związku z powyższym, Wójt Gminy zwraca się z uprzejmą prośbą do mieszkańców Gminy Siemkowice , którzy do chwili obecnej nie wypełnili stosownego zgłoszenia (ankiety) o wypełnienie go i niezwłoczne dostarczenie do Urzędu Gminy  w  Siemkowicach , pok. Nr 11 lub do sołtysa.

_____Jednocześnie informuję, że podczas przeprowadzania kontroli posiadanych zbiorników bezodpływowych, będą sprawdzane umowy oraz rachunki potwierdzające wywóz nieczystości ciekłych przez przedsiębiorców, którzy otrzymali zezwolenie Wójta Gminy Siemkowice, na prowadzenie działalności w zakresie opróżniania zbiorników bezodpływowych i transportu nieczystości ciekłych z terenu gminy Siemkowice.

Druki zgłoszenia dostępne są w Urzędzie Gminy pok. Nr 11, u sołtysów oraz na stronie internetowej.

Załączniki:
1. Ankieta