Dzisiaj jest Niedziela. 17 grudnia 2017. Imieniny obchodzą Florian, Jolanta, Łazarz, Olimpia, Warwara, Żyrosław. Do końca roku zostało 15 dni.

Nowy numer konta bankowego UG Siemkowice

BS Warta O/Siemkowice - 69 9270 1029 0200 0794 2002 0190

Wójt Gminy Siemkowice ogłasza konsultacje społeczne projektu Programu Rewitalizacji Gminy Siemkowice na lata 2017-2020.

502 razy czytano artykul

Autor: Jolanta Sobera
środa, 22 listopada 2017

1. Celem przeprowadzenia konsultacji społecznych jest zebranie opinii i uwag do projektu „Programu Rewitalizacji Gminy Siemkowice na lata 2017-2020”.
2. Konsultacje odbędą się w terminie od 22 listopada 2017 r.  do 30 listopada 2017 roku do godziny 10:00.
3. Zgłaszanie opinii i uwag odbywać się będzie poprzez wypełnienie formularza konsultacji, stanowiącego załącznik nr 1 do niniejszego ogłoszenia, dostępnego w Urzędzie Gminy Siemkowice, Plac Wolności 1, 98-354 Siemkowice oraz na stronie www.gminasiemkowice.pl.
4.Wypełniony formularz konsultacji można przekazać:

1) w wersji papierowej osobiście lub korespondencyjnie w Urzędzie Gminy Siemkowice, Plac Wolności 1 (sekretariat) w  godzinach pracy Urzędu,
2) w formie elektronicznej w postaci: -skanu formularza przesłanego na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

5. Formularze z datą wpływu po 30.11.2017 r. po godzinie 10:00 nie będą rozpatrywane.

Załączniki:

Projekt Programu Rewitalizacji Gminy Siemkowice