Dzisiaj jest Sobota. 17 sierpnia 2019. Imieniny obchodzą Anastazja, Angelika, Anita, Bertram, Eliza, Jacek, Jaczewoj, Joanna, Julianna, Liberat, Miron, Zawisza, Żanna. Do końca roku zostało 137 dni.
Zwrot podatku akcyzowego dla rolników
Autor: Krystyna Augustyniak
wtorek, 30 lipca 2019

Informuje się że każdy rolnik, który chce odzyskać część pieniędzy wydanych na olej napędowy używany do produkcji rolnej  powinien zbierać faktury VAT.

W terminie od 1 sierpnia 2019 do 2 września 2019r należy złożyć odpowiedni wniosek do Wójta Gminy wraz z fakturami VAT stanowiącymi dowód zakupu oleju napędowego w okresie od 1 lutego 2019r do 31 lipca 2019r w ramach limitu zwrotu podatku określonego na 2019r.

Pieniądze będą wypłacane w terminie 1-31 października 2019r gotówką albo przelewem na rachunek bankowy podany we wniosku.