Dzisiaj jest Czwartek. 16 lipca 2020. Imieniny obchodzą Andrzej, Benedykt, Dzierżysław, Dziersław, Eustachy, Eustachiusz, Faust, Maria Magdalena, Marika, Ostap, Ruta, Stefan. Do końca roku zostało 169 dni.
Autor: Zofia Kotynia
poniedziałek, 16 marca 2020

Informacja Wójta Gminy Siemkowice

Siemkowice, 16.03.2020 r.

Szanowni Państwo !

Z uwagi na  sytuację epidemiologiczną w kraju związaną z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-Cov-2 stosownie do  § 8 ust.1 Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego   (Dz.U.2020, poz. 433), Wójt Gminy Siemkowice uprzejmie informuje o czasowym zawieszeniu  od dnia  16.03.2020 r. do odwołania przyjmowania petentów w Urzędzie Gminy w Siemkowicach oraz w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej.

W sprawach pilnych i niecierpiących zwłoki prosimy  o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu sekretariat Urzędu: 43 841-72-69 lub w formie elektronicznej Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz za pośrednictwem skrzynki podawczej EPUAP: /n9526flsor/skrytka

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Siemkowicach tel. 43 841-72-85; e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , skrzynki:EPUAP: /GOPS_Siemkowice/SkrytkaESP

Kasa Urzędu będzie nieczynna do odwołania.  Wszelkie płatności proszę dokonywać najlepiej elektronicznie na numer rachunku bankowego Gminy Siemkowice:  Bank Spółdzielczy Warta o/Siemkowice nr: 69 9270 1029 0200 0794 2002 0190 (woda, czynsze, opłaty lokalne, za przyłącza kanalizacyjne, opłaty skarbowe i inne); natomiast opłaty za odpady dokonywać na konto nr 65 9270 1029 0200 0794 2002 0456.

Obsługa Petentów w Urzędzie Gminy w Siemkowicach prowadzona będzie tylko w poszczególnych i ważnych przypadkach po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

Przepraszamy za utrudnienia i liczymy na Państwa wyrozumiałość.

Apelujemy również do Mieszkańców o stosowanie się do zaleceń władz państwowych i ograniczenie kontaktów oraz zbiorowego gromadzenia się i przebywania w miejscach publicznych.

Wójt Gminy Siemkowice