Dzisiaj jest Środa. 8 lipca 2020. Imieniny obchodzą Adrian, Adrianna, Chwalimir, Edgar, Elżbieta, Eugeniusz, Kilian, Prokop, Wirginia. Do końca roku zostało 177 dni.
wtorek, 17 marca 2020

Informacja dla Pacjentów korzystających z Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej w SPZOZ w Pajęcznie

Pajęczno, dnia 13 marca 2020 roku

W związku ze zwiększającą się w kraju liczbą zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2, mając na względzie troskę o bezpieczeństwo Państwa, personelu medycznego oraz w celu zminimalizowania możliwości potencjalnego zakażenia innych osób, zwracamy się do Państwa z prośbą o ograniczenie wizyt w ramach Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej, do przypadków tego wymagających.

W związku z powyższym od dnia 14 marca 2020 roku jeśli potrzebujesz porady lekarza, a twój stan zdrowia nie wymaga natychmiastowej wizyty u lekarza, w pierwszej kolejności skontaktuj się z lekarzem pełniącym dyżur w ramach Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej, w  celu uzyskania Telefonicznej Porady Lekarskiej.

Porady udzielane są przez dyżurującego lekarza pod następującymi numerami telefonów: 34 311 2585 , 606 358 941 oraz 606 329 728.

Dyrekcja SP ZOZ w Pajęcznie