Dzisiaj jest Środa. 21 października 2020. Imieniny obchodzą Bernard, Celina, Dobromił, Elżbieta, Hilary, Klemencja, Pelagia, Pelagiusz, Urszula, Wszebora. Do końca roku zostało 72 dni.
WYPŁATA ZWROTU PODATKU AKCYZOWEGO
Autor: Renata Nagieł   
wtorek, 31 marca 2020

Szanowni Państwo,

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 Urząd Gminy w Siemkowicach zwraca się z prośbą do rolników, którzy we wniosku o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej na pierwsze półrocze 2020 roku określili wypłacenie zwrotu w gotówce za pośrednictwem kasy urzędu o dostarczenie numeru rachunku bankowego wraz z danymi posiadacza rachunku, na który będzie można przekazać pieniądze Dostarczenie nr rachunku można dokonywać w godzinach pracy Urzędu Gminy od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00 za pomocą skrzynki korespondencyjnej wystawionej na parterze w budynku urzędu przy  wejściu , mailowo na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub e PUAP: /n9526flsor/skrytka

 
 

Polecane Strony


GOPS Siemkowice


Poznaj Siemkowice z LGD


Siemkowice z lotu ptakaPunkt Przedszkolny "Przedszkole szansą na lepszy start"


Adopcja psów


Gospodarka Łowiecka


Pomoc w zarządzaniu mikro firmą


Program Aktywny Samorząd


Radio Zw - Rowerem przez region


Szkoła Podstawowa w Radoszewicach

Szkoła Podstawowa w Radoszewicach


Szkoła Podstawowa w Lipniku


Koło Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów


Informacja Turystyczna

Baza Informacyjna


Oficjalna Strona Powiatu Pajęczańskiego

Oficjalna Strona Powiatu Pajęczańskiego