Dzisiaj jest Poniedziałek. 1 czerwca 2020. Imieniny obchodzą Alfons, Alfonsyna, Bernard, Fortunat, Gracjana, Hortensjusz, Jakub, Konrad, Konrada, Magdalena, Nikodem, Symeon, Świętopełk. Do końca roku zostało 214 dni.
Autor: Irena Biecuszek

Siemkowice, dnia 6 maja 2020 r.

OGŁOSZENIE
o wyniku otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w 2020 roku

WÓJT GMINY SIEMKOWICE

ogłasza, iż po przeprowadzeniu otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego Gminy Siemkowice w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej przez podmioty nie zaliczone do sektora finansów publicznych i nie działających w celu osiągnięcia zysku przyznaje dotację w formie wsparcia Międzyszkolnemu Uczniowskiemu Klubowi Sportowemu ,,MEDUZA” w Pajęcznie, ul. Sienkiewicza 5, w wysokości 6.500,00 zł na realizację zadania pn.: ,,Powszechna nauka pływania dla uczniów klas I-III z terenu Gminy Siemkowice w 2020 roku”.

Wójt Gminy
/-/ Zofia Kotynia