Dzisiaj jest Niedziela. 31 maja 2020. Imieniny obchodzą Aniela, Bożysława, Ernesta, Ernestyna, Feliks, Petronela, Petronia, Petroniusz, Teodor. Do końca roku zostało 215 dni.
Informacja PGE GiEK S.A. dotycząca odszkodowań za obniżenie plonów
piątek, 08 maja 2020

W związku z działaniami mającymi zapobiegać rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-COV-2, informujemy, iż wszelkie formalności związane z wypłatą odszkodowań za szkody polegające na obniżeniu plonów na użytkach zielonych i na gruntach ornych kompleksu 9 będą realizowane tylko i wyłącznie drogą korespondencyjną.

W celu uzyskania odszkodowania należy przesłać na adres: PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S. A. – Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów w Rogowcu, ul. Św. Barbary 3, skr. poczt. 100, 97 – 400 Bełchatów, Dział Ochrony Środowiska i Szkód Górniczych, następujące dokumenty:

• wniosek osoby ubiegającej się o odszkodowanie ze wskazaniem imienia, nazwiska, adresu zamieszkania oraz nr telefonu,
  • kserokopia aktualnych wypisów z rejestru gruntów (nie starsze niż z 2019 r.),
  • nr PESEL,
  • aktualny nr indywidualnego rachunku bankowego,
  • w przypadku zmiany własności gruntów (kserokopie aktów notarialnych).

Nie przewidujemy możliwości osobistego załatwiania spraw jak to miało miejsce w latach ubiegłych. W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem tel. 44 737–19–07, 44 737–19–04.

Poniżej do pobrania przykładowy wzór wniosku: