Dzisiaj jest Poniedziałek. 30 listopada 2020. Imieniny obchodzą Andrzej, Justyna, Konstanty, Maura, Zbysława. Do końca roku zostało 32 dni.
Autor: Administrator   
piątek, 08 maja 2020

Urząd Gminy w Siemkowicach informuje, że w związku z brakiem możliwości przygotowania  szkoły zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia oraz Ministra Edukacji Narodowej, Dyrektorzy placówek z terenu Gminy Siemkowice, po uzyskaniu zgody organu prowadzącego zawiesili prowadzenie działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej w Publicznym Przedszkolu w Siemkowicach, w oddziałach przedszkolnych w Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Siemkowicach, w oddziale przedszkolnym w  Publicznej Szkole Podstawowej w Lipniku, w oddziale przedszkolnym w Publicznej Szkole Podstawowej w Radoszewicach oraz w Punkcie Przedszkolnym w  Publicznej Szkole Podstawowej w Radoszewicach na czas oznaczony od dnia 06 maja 2020 r. do 24 maja 2020 r. w związku z zapobieganiem i zwalczaniem COVID-19.

Zajęcia są nadal prowadzone z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

 
 

Polecane Strony


GOPS Siemkowice


Poznaj Siemkowice z LGD


Siemkowice z lotu ptakaPunkt Przedszkolny "Przedszkole szansą na lepszy start"


Adopcja psów


Gospodarka Łowiecka


Pomoc w zarządzaniu mikro firmą


Program Aktywny Samorząd


Radio Zw - Rowerem przez region


Szkoła Podstawowa w Radoszewicach

Szkoła Podstawowa w Radoszewicach


Szkoła Podstawowa w Lipniku


Koło Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów


Informacja Turystyczna

Baza Informacyjna


Oficjalna Strona Powiatu Pajęczańskiego

Oficjalna Strona Powiatu Pajęczańskiego