Dzisiaj jest Poniedziałek. 26 października 2020. Imieniny obchodzą Dymitriusz, Ewaryst, Eweryst, Lucyna, Ludmiła, Lutosław, Łucjan. Do końca roku zostało 67 dni.
Informacja na temat Programu "Czyste Powietrze"
Autor: Zofia Kotynia
wtorek, 12 maja 2020

Szanowni Mieszkańcy,

Uprzejmie informuję, że w Urzędzie Gminy w każdą środę od godziny 15.30 do 18.00 wyznaczony pracownik będzie udzielał informacji nt. dofinansowania w ramach Programu ,,Czyste Powietrze”.

Zainteresowani mieszkańcy mogą skorzystać z porady osobiście lub telefonicznie pod nr tel. 781 625 208.

Program "Czyste powietrze" jest realizowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Jego głównym celem jest wymiana nieekologicznych kotłów na nowe ekologiczne kotły V klasy. W ramach programu można również przeprowadzić termomodernizację budynków mieszkalnych oraz dokonać modernizacji instalacji grzewczej i ciepłej wody użytkowej. Program skierowany jest do osób fizycznych będących właścicielami domów jednorodzinnych. Rodzaj wsparcia to dotacja lub dotacja i pożyczka.

Więcej informacji o programie pod adresem: