Dzisiaj jest Piątek. 30 października 2020. Imieniny obchodzą Alfons, Alfonsyna, Angel, Angelus, Edmund, Klaudiusz, Przemysław, Sądosław, Zenobia. Do końca roku zostało 63 dni.
sobota, 20 czerwca 2020

Rada Gminy Siemkowice

Siemkowice, dnia 19 czerwca 2020 r.

I N F O R M A C J A

Informuję Mieszkańców Gminy Siemkowice o możliwości udziału w debacie nad raportem o stanie Gminy Siemkowice za 2019 rok.

Mieszkaniec Gminy Siemkowice, który chciałby zabrać głos w debacie nad raportem, składa do Przewodniczącego Rady Gminy Siemkowice (Urząd Gminy w Siemkowicach, Plac Wolności 1 – pokój nr 4) pisemne zgłoszenie poparte 20 podpisami osób.

Zgłoszenie Mieszkańców do udziału w debacie składa się najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który zwołana została sesja, podczas której ma być przedstawiony raport o stanie Gminy Siemkowice.

Termin sesji, na której odbędzie się debata nad raportem o stanie Gminy ustalony został na dzień 26 czerwca 2020r. (piątek) godz. 9.00 – sala konferencyjna w Urzędzie Gminy w Siemkowicach Plac Wolności 1.

W związku z powyższym zgłoszenia do debaty przyjmowane będą w Urzędzie Gminy w Siemkowicach do dnia 25 czerwca 2020r.  (czwartek) do godz. 15.00.

Przewodniczący Rady Gminy
/Waldemar Moryń/

Załączniki:

Raport o stanie Gminy Siemkowice za 2019 (format PDF)