Dzisiaj jest Wtorek. 22 września 2020. Imieniny obchodzą Joachim, Joachima, Maurycy, Prosimir, Tomasz. Do końca roku zostało 101 dni.
„Konkurs na portalu Facebook Urzędu Statystycznego w Łodzi”
wtorek, 01 września 2020

1 września rozpoczął się Powszechny Spis Rolny – badanie realizowane co 10 lat we wszystkich państwach członkowskich Unii Europejskiej. Spis Rolny to najważniejsze badanie polskiego rolnictwa, a jego wyniki są jedynym źródłem, które pozwala dokładnie opisać polskie rolnictwo i polską wieś. Kondycja polskiego rolnictwa i perspektywy jego rozwoju są ważne dla każdego z nas, nawet jeśli nie jesteśmy rolnikami i nie bierzemy udziału w spisie.

Urząd Statystyczny w Łodzi, odpowiedzialny za realizację Powszechnego Spisu Rolnego 2020 na terenie województwa łódzkiego, serdecznie zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w konkursie na Facebook-u „ Co wiem o PSR”. Konkurs ten ma na celu promocję Powszechnego Spisu Rolnego 2020.

Uczestnikiem konkursu może być użytkownik FB zamieszkały na terenie województwa łódzkiego.

Załączniki:

Regulamin konkursu (format pdf)