Dzisiaj jest Środa. 21 października 2020. Imieniny obchodzą Bernard, Celina, Dobromił, Elżbieta, Hilary, Klemencja, Pelagia, Pelagiusz, Urszula, Wszebora. Do końca roku zostało 72 dni.
Autor: Mariusz Bereś
wtorek, 13 października 2020

Załączniki:

Obwieszczenie Wójta Gminy Siemkowice w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego polegającego na budowie sieci wodociągowej o długości 835 m z rur PE 100 o średnicy 110mm na działkach nr ewid. 58 i 59 (obręb 0019 Siemkowice) położonych w miejscowości Siemkowice oraz na działkach nr ewid. 171 i 190 (obręb 0011 Łukomierz) położonych w miejscowości Łukomierz, gmina Siemkowice (format pdf)