Dzisiaj jest Sobota. 16 stycznia 2021. Imieniny obchodzą Marcel, Waleriusz, Włodzimierz. Do końca roku zostało 350 dni.
Autor: Administrator   
piątek, 13 listopada 2020

AKCJA ,, ODBLASKOWY PIERWSZAK” w Gminie Siemkowice

Na przełomie października i listopada 2020 roku Policjanci z Komendy Policji w Pajęcznie w ramach akcji profilaktycznej ,,Odblaskowy pierwszak” odwiedzili pierwszaków w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Siemkowicach i Radoszewicach. Z uczniami klas pierwszych odbyły się spotkania dotyczące bezpieczeństwa w ruch drogowym. Mundurowi omówili zasady bezpiecznego poruszania po drogach oraz jaką ważną rolę w bezpieczeństwie w ruchu drogowym odgrywają elementy odblasków. Podczas spotkania uczniowie otrzymali kamizelki odblaskowe i naklejki, które zostały zakupione przez Wójta Gminy Siemkowice. Łącznie 47 pierwszaków z terenu naszej Gminy zostało wyposażonych w elementy odblaskowe. Dzieci zobligowały się do noszenia kamizelek i naklejek odblaskowych, co w znacznym stopniu może przełożyć się na bezpieczeństwo dzieci w naszym powiecie. Spotkanie dostarczyło im dużo pozytywnych emocji.

 
 

Polecane Strony


GOPS Siemkowice


Poznaj Siemkowice z LGD


Siemkowice z lotu ptakaPunkt Przedszkolny "Przedszkole szansą na lepszy start"


Adopcja psów


Gospodarka Łowiecka


Pomoc w zarządzaniu mikro firmą


Program Aktywny Samorząd


Radio Zw - Rowerem przez region


Szkoła Podstawowa w Radoszewicach

Szkoła Podstawowa w Radoszewicach


Szkoła Podstawowa w Lipniku


Koło Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów


Informacja Turystyczna

Baza Informacyjna


Oficjalna Strona Powiatu Pajęczańskiego

Oficjalna Strona Powiatu Pajęczańskiego