Dzisiaj jest Sobota. 27 lutego 2021. Imieniny obchodzą Aleksander, Anastazja, Auksencjusz, Gabriel, Gabriela, Honoryna, Leander, Leonard, Sierosława. Do końca roku zostało 308 dni.
Komunikat - Przerwy w dostawie energii elektrycznej
wtorek, 26 stycznia 2021
PGE Dystrybucja S.A Oddział Łódź Rejon Energetyczny Bełchatów informuje swoich odbiorców o planowych przerwach w dostawie energii elektrycznej dla miejscowości zasilanych z niżej wymienionych stacji transformatorowych:
Data i godz. planowanej przerwy Nr wyłączonej stacji transformatorowej Nazwa wyłączonej stacji transformatorowej Miejscowości / ulice zasilane z wyłączonej stacji
02-02-2021 08.00-14.30 7-1277 Lipnik 5 Lipnik

Informujemy, że z przyczyn niezależnych od RE Bełchatów może nie dojść do wyłączeń w wyżej podanych terminach, a przewidywany czas przerwy oraz zakres wyłączenia planowanego może ulec zmianie.

Zamieszczona informacja znajduje się również na firmowej stronie : www.pgedystrybucja.pl