Dzisiaj jest Środa. 1 grudnia 2021. Imieniny obchodzą Długosz, Edmund, Eligiusz, Eliga, Iwa, Natalia, Natalis, Platon, Sobiesława. Do końca roku zostało 31 dni.
Obwieszczenie w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego, polegającego na budowie elektroenergetycznej linii kablowej nN 0,4 kV ze złączem kablowo- pomiarowym ZK1+ZP1A w celu zasilenia w energię elektryczną dz. (...)
Autor: Mariusz Bereś   
piątek, 06 sierpnia 2021

Załączniki:
Obwieszczenie w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego, polegającego na budowie elektroenergetycznej linii kablowej nN 0,4 kV ze złączem kablowo- pomiarowym ZK1+ZP1A w celu zasilenia w energię elektryczną dz. nr ewid. 474, realizowane na działkach 1452,1453 (obręb Radoszewice) 481, 482, 474 (obręb Zmyslona) (format pdf)

 
 

Polecane Strony


GOPS Siemkowice


Siemkowice z lotu ptaka


Gospodarka Łowiecka


Pomoc w zarządzaniu mikro firmą


Program Aktywny Samorząd


Szkoła Podstawowa w Radoszewicach

Szkoła Podstawowa w Radoszewicach


Szkoła Podstawowa w Lipniku


Koło Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów