Dzisiaj jest Środa. 20 października 2021. Imieniny obchodzą Budzisława, Irena, Jan Kanty, Kleopatra, Wendelin, Witalis. Do końca roku zostało 73 dni.
Inwentaryzacja folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej
środa, 08 września 2021
Uprzejmie informujemy rolników, iż Gmina Siemkowice może złożyć do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska  i Gospodarki Wodnej w Warszawie wniosku o dofinansowanie w formie dotacji do transportu oraz odzysku i unieszkodliwienia odpadów z folii rolniczej, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag. W związku z powyższym rolnicy posiadający w/w odpady winni w terminie do 13.09.2021 r. podać posiadaną ilość wskazanych odpadów.

Dane niezbędne do inwentaryzacji to:

1. imię i nazwisko rolnika oraz nr telefonu kontaktowego,
  2. adres gospodarstwa rolnego lub siedziby gospodarstwa rolnego,
  3. numer gospodarstwa rolnego,
  4. ilość posiadanej folii rolniczej (osobno białej i osobno czarnej), siatki do owijania balotów i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag podana w [kg].

Niniejsze dane należy przekazać:

• osobiście do Urzędu Gminy w Siemkowice, Plac Wolności 1, 98-354 Siemkowice w formie papierowej – pokój 17 w godzinach pracy urzędu, lub telefonicznie pod nr. Tel 043 841 72 69

Do pobrania:

Wzór formularza inwentaryzacji (format pdf)