Dzisiaj jest Poniedziałek. 25 maja 2020. Imieniny obchodzą Epifan, Grzegorz, Imisława, Maria Magdalena, Urban. Do końca roku zostało 221 dni.
Wnioski na udzielenie jednorazowej pomocy dla rolników

15 maja 2012

Do dnia 1 czerwca 2012 r. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przyjmuje wnioski o udzielanie jednorazowej pomocy finansowej (de minimis) dla rolników i producentów rolnych, którzy w okresie zimowym na przełomie 2011/2012 roku ponieśli szkody w uprawach w wyniku ujemnych skutków przezimowania ( wymarznięcia).

W Urzędzie Gminy w Siemkowicach pok. Nr 11 są do odbioru potwierdzenia o poniesionych szkodach, z którymi następnie należy zgłosić się do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Pajęcznie.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Pajęcznie, ul. 17 Stycznia 15, 98-330 Pajęczno, tel. (34) 311 39 07