Dzisiaj jest Piątek. 22 marca 2019. Imieniny obchodzą Bazylissa, Bogusław, Godzisław, Katarzyna, Kazimierz, Paweł. Do końca roku zostało 285 dni.
Ogłoszenie wyniku otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego z zakresu kultury fizycznej i sportu na rok 2012

18 maja 2012

_____Zgodnie z Uchwałą Nr XV/67/12 Rady Gminy Siemkowice z dnia 24 lutego 2012 r. w sprawie określenia wniosków i trybu finansowania rozwoju sportu na terenie gminy Siemkowice informuję, że wpłynęły w tej sprawie następujące wnioski na zadanie pn. „Upowszechnianie kultury fizycznej wśród mieszkańców Gminy, w tym młodzieży poprzez prowadzenie i udział drużyn piłki nożnej juniorów i seniorów w rozgrywkach”.

1. Klub Sportowy Radoszewice Klasa ,,B''

adres: 98- 344 Siemkowice Radoszewice ul Niemojewskich 1 B

Wysokość przyznanych środków na realizacje zadania: 10 000-zł ( słownie złotych: dziesięć tysięcy)

2. Ludowy Klub Sportowy ,,Zryw'' Ożegów Klasa ,,B''

adres: 98-354 Siemkowice ,Ożegów ul. Piaskowa 9

Wysokość przyznanych środków na realizację zadania: 10 000 -zł (słownie złotych: dziesięć tysięcy)

3. Ludowy Klub Sportowy ,,Zagłębie'' Lipnik Klasa ,,B''

adres: 98-354 Siemkowice Lipnik 96 A

Wysokość przyznanych środków na realizacje zadania: 10 000-zł (słownie złotych: dziesięć tysięcy)

4.Gminny Klub Sportowy Siemkowice Klasa ,, A''

adres: 98-354 Siemkowice ul Wierzbowa 5

Wysokość przyznanych środków na realizacje zadania: 17 000-zł (słownie złotych: siedemnaście tysięcy)

5. Gminny Klub Sportowy Siemkowice - juniorzy liga powiatowa

adres: 98-354 Siemkowice ul Wierzbowa 5

Wysokość przyznanych środków na realizacje zadania: 8 000-zł (słownie złotych: osiem tysięcy)

Komisja konkursowa pozytywnie zaopiniowała wyżej wymienione wnioski. Wójt Gminy przyznał dotacje we wnioskowanych kwotach.

Wójt Gminy

Zofia Kotynia