Dzisiaj jest Poniedziałek. 25 maja 2020. Imieniny obchodzą Epifan, Grzegorz, Imisława, Maria Magdalena, Urban. Do końca roku zostało 221 dni.
  • JFolder::files: Ścieżka nie prowadzi do katalogu:
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/potyczki_matematyczne,crop=1,crop_factor=25
Potyczki Matematyczne

24 maja 2012

17 maja 2012 roku w Publicznym Gimnazjum w Siemkowicach, odbył się Powiatowy Konkurs Matematyczny. Nasza szkoła gościła 187 uczniów szkół Podstawowych i Gimnazjów w 6 kategoriach wiekowych z powiatu pajęczańskiego.  Zadania dla każdej z grup przygotowała pani Czesława Knul - prezes Otwartej Pracowni Rozwijania Uzdolnień „Asymptota” z Łasku. Młodzież wykazała się bardzo dużymi umiejętnościami z zakresu algebry, arytmetyki i geometrii. Laureaci i uczestnicy zostali uhonorowania dyplomami oraz nagrodami książkowymi. Organizatorem potyczek w Siemkowickim Gimnazjum była Pani Bogusława Gajęcka i Pani Elżbieta Przydacz. W uroczystym wręczeniu nagród uczestniczył Wicestarosta Pajęczański Jacek Lewera, Wójt Gminy Siemkowice Pani Zofia Kotynia i dyrektor Publicznego Gimnazjum w Siemkowicach Pani Elżbieta Korbaczyńska. Wyniki „Potyczek Matematycznych” na stronie Publicznego Gimnazjum w Siemkowicach.

Fotorelacja:

{gallery}potyczki_matematyczne,crop=1,crop_factor=25{/gallery}