Dzisiaj jest Poniedziałek. 10 sierpnia 2020. Imieniny obchodzą Asteria, Bernard, Bogdan, Borys, Filomena, Laurencjusz, Wawrzyniec, Prochor, Wierzchosław. Do końca roku zostało 144 dni.
Komunikat Energetyczny

30 kwietnia 2013

Oddział Łódź-Teren

Rejon Energetyczny Bełchatów

Obszarowe Centrum Dyspozytorskie Wieluń

ul. Sieradzka 62

98 -300 Wieluń

tel. 043 8420201

Rejon Energetyczny Bełchatów , Obszarowe Centrum Dyspozytorskie w Wieluniu informuje, iż w związku z prowadzonymi pracami eksploatacyjnymi nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej do odbiorców zasilanych z poniżej podanych stacji transformatorowych:

2013r.

W godz. 12-15: Lipnik 4

W godz. 8-10: Zmyślona k/ Żychty

Wszystkie przerwy planowane są  w godz. 08.00 - 15.00, z wyjątkiem podanym w komunikacie.

Przepraszamy za utrudnienia związane z przerwą w dostawie energii elektrycznej, jednocześnie informujemy, że z przyczyn niezależnych od R.E. Bełchatów może nie dojść do wyłączeń w podanych wyżej terminach.

Informacji o wyżej wymienionych przerwach, jak również o przerwach awaryjnych można uzyskać pod bezpłatnym numerem: tel. 991

Kategorycznie zabronione jest podłączenie do budynków napięcia z jakiegokolwiek agregatu prądotwórczego oraz obcego źródła prądu np. sąsiedniego budynku, gdzie jest napięcie.

Za samowolne podłączenie i spowodowanie zagrożenia życia ludzkiego, tj. popełnienie przestępstwa przeciw bezpieczeństwu powszechnemu zgodnie z brzmieniem art. 156 i 164 Kodeksu Karnego, sprawcy grozi kara ustalona w/w przepisami oraz pozbawienie dostawy energii elektrycznej