Dzisiaj jest Poniedziałek. 10 sierpnia 2020. Imieniny obchodzą Asteria, Bernard, Bogdan, Borys, Filomena, Laurencjusz, Wawrzyniec, Prochor, Wierzchosław. Do końca roku zostało 144 dni.
  • JFolder::files: Ścieżka nie prowadzi do katalogu:
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/wilkowyjce,
Malwinki w Wilkowyjach
Autor: Jadwiga Freus

_____Kabaret Malwinki który działa od nie dawna w Siemkowicach brał udział w przeglądzie Festiwalu Piosenki Ranczerskiej "Wilkowyjce 2013" w Parzęczewie. Malwinki konkurowały w kategorii "Skecz - Gwara z ławeczki". Po pierwszym etapie konkursu Malwinki dostały się do półfinałów które odbędą się 9 czerwca w Baranowie.

_____Prosimy o głosy na oficjalnym profilu festiwalu https://www.facebook.com/Wilkowyjce

Fotorelacja:

{gallery}wilkowyjce,:280:200:0:0{/gallery}