Dzisiaj jest Środa. 21 października 2020. Imieniny obchodzą Bernard, Celina, Dobromił, Elżbieta, Hilary, Klemencja, Pelagia, Pelagiusz, Urszula, Wszebora. Do końca roku zostało 72 dni.
Zameldowanie na pobyt stały z równoczesnym wymeldowaniem się z dotychczasowego miejsca pobytu
Autor: Małgorzata Piłatowicz-Burchard

____Urząd Gminy w Siemkowicach przypomina o ułatwieniach w realizacji obowiązku meldunkowego (zgodnie z ustawą z dnia 10 kwietnia 1974 r. o ewidencji ludności i dowodach osobistych – Dz.U. z 2006r., Nr 139, poz. 993), tj. o możliwości zameldowania na pobyt stały z równoczesnym wymeldowaniem się z dotychczasowego miejsca pobytu obywateli RP.

____Polega to na możliwości dokonania zameldowania w miejscu nowego pobytu bez konieczności stawienia się w organie gminy dotychczasowego miejsca pobytu w celu dokonania wymeldowania.