Dzisiaj jest Środa. 21 października 2020. Imieniny obchodzą Bernard, Celina, Dobromił, Elżbieta, Hilary, Klemencja, Pelagia, Pelagiusz, Urszula, Wszebora. Do końca roku zostało 72 dni.
Zwrot podatku akcyzowego dla rolników za II półrocze 2013 r.
Autor: Krystyna Augustyniak

_____Informuje się mieszkańców gminy ,że w 2013r producenci rolni będą mogli składać wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystanego do produkcji rolnej do Wójta właściwego ze względu na miejsce położenia gruntów będących w posiadaniu tego producenta rolnego w  terminie:

• od 1 sierpnia 2013r do 31 sierpnia 2013r wraz z fakturami z okresu od 01.02.2013 do 31.07.2013r.

_____Stawka wynosi 0,95 zł od 1 litra oleju napędowego zużywanego do produkcji rolnej i jest taka sama jak w roku ubiegłym. Maksymalna kwota zwrotu podatku akcyzowego na 1 ha użytków rolnych w 2013r wyniesie 81,70 zł.

_____Przekazanie zwrotu podatku /zgodnie z zaleceniem RIO/  zostanie dokonane  za pośrednictwem konta bankowego, które należy wskazać we wniosku.