Dzisiaj jest Środa. 25 listopada 2020. Imieniny obchodzą Erazm, Jozafat, Katarzyna, Tęgomir. Do końca roku zostało 37 dni.
V edycji wojewódzkiego konkursu na najlepsze gospodarstwo agroturystyczne "Złota Grusza"

____Wśród najlepszych gospodarstw agroturystycznych w Łódzkiem w V edycji wojewódzkiego konkursu „Złota Grusza” laureatem w kategorii tradycyjne gospodarstwo agroturystyczne zostali Państwo Urszula i Andrzej Gawędzcy ze Zmyślonej z Gminy Siemkowice.

_____W V edycji konkursu laureatami zostali: tradycyjne gospodarstwo agroturystyczne 1. Gospodarstwo agroturystyczne w Zmyślonej Urszula i Andrzej Gawędzcy (gmina Siemkowice) 2. Gospodarstwo agroturystyczne „Amazonka” Józef Ukleja (gmina: Goszczanów) 3. Gospodarstwo agroturystyczne Sławomir Gut (gmina: Dalików) wyspecjalizowane gospodarstwo agroturystyczne 1. Gospodarstwo agroturystyczne „HALIN” Maria Sikora (gmina Bolimów) 2. Gospodarstwo agroturystyczne „DOLINA KONI” Wiktor Śpionek (gmina Dłutów) 3. Gospodarstwo agroturystyczne „LEŚNY ZAKĄTEK” Jolanta i Janusz Macierzyńscy (gmina Opoczno).

 
 

Polecane Strony


GOPS Siemkowice


Poznaj Siemkowice z LGD


Siemkowice z lotu ptakaPunkt Przedszkolny "Przedszkole szansą na lepszy start"


Adopcja psów


Gospodarka Łowiecka


Pomoc w zarządzaniu mikro firmą


Program Aktywny Samorząd


Radio Zw - Rowerem przez region


Szkoła Podstawowa w Radoszewicach

Szkoła Podstawowa w Radoszewicach


Szkoła Podstawowa w Lipniku


Koło Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów


Informacja Turystyczna

Baza Informacyjna


Oficjalna Strona Powiatu Pajęczańskiego

Oficjalna Strona Powiatu Pajęczańskiego