Dzisiaj jest Wtorek. 24 listopada 2020. Imieniny obchodzą Dobrosław, Emilia, Emma, Flora, Franciszek, Gerard, Gerarda, Gerhard, Jan, Mina, Pęcisław, Protazy. Do końca roku zostało 38 dni.
Błąd
  • JFolder::files: Ścieżka nie prowadzi do katalogu:
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/turniej_orlik,crop=1,crop_factor=35
I Gminny Turniej Orlika
Autor: Jadwiga Freus   

____I Gminny Turniej Orlika już za nami odbył się 26 października 2013 roku. Osiem młodzieżowych drużyn z terenu gminy spotkało się na boisku sportowym ORLIK przy Publicznym Gimnazjum w Siemkowicach z okazji Narodowego Dnia Sportu.  Organizatorem turnieju był animator sportu Pan Roman Rosiak. Patronat nad imprezą objęła Pani Wójt Gminy Siemkowice Zofia Kotynia. Do udziału w turnieju zgłosili się uczniowie gimnazjum z terenu całej gminy oraz drużyna młodzieżowa Zawiszy Pajęczno. Impreza przebiegał bez zastrzeżeń, młodzi chłopcy cieszyli się, że mogli brać udział w turnieju.

Do współzawodnictwa zarejestrowały się drużyny:

  • KS Junior Radoszewice
  • Wolni Strzelcy Siemkowice
  • Lipnik
  • Unia Czarni Siemkowice
  • Zawisza Pajęczno
  • Drużyna z Siemkowicach
  • KS Speed Radoszewice
  • Mieszani Radoszewice


W klasyfikacji końcowej najlepszymi okazali się:
I  miejsce      -    KS  Junior Radoszewice
II miejsce       -    Wolni Strzelcy  Siemkowice
III miejsce      -    Lipnik

Najlepszym bramkarzem zawodów był Jakub Tądel oraz najlepszym strzelcem Maciej Uryszek.

____Na zakończenie turnieju młodzież otrzymała z rąk Pani Wójt Puchary, dyplomy oraz upominki w postaci piłek. To barwne sportowe wydarzenie było przyjęte przez młodzież z dużym zadowoleniem w przyszłości organizatorzy zapraszają też rodziców by dopingowali sportowe poczynania swoich dzieci.

{gallery}turniej_orlik,crop=1,crop_factor=35{/gallery}

 
 

Polecane Strony


GOPS Siemkowice


Poznaj Siemkowice z LGD


Siemkowice z lotu ptakaPunkt Przedszkolny "Przedszkole szansą na lepszy start"


Adopcja psów


Gospodarka Łowiecka


Pomoc w zarządzaniu mikro firmą


Program Aktywny Samorząd


Radio Zw - Rowerem przez region


Szkoła Podstawowa w Radoszewicach

Szkoła Podstawowa w Radoszewicach


Szkoła Podstawowa w Lipniku


Koło Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów


Informacja Turystyczna

Baza Informacyjna


Oficjalna Strona Powiatu Pajęczańskiego

Oficjalna Strona Powiatu Pajęczańskiego