Dzisiaj jest Wtorek. 24 listopada 2020. Imieniny obchodzą Dobrosław, Emilia, Emma, Flora, Franciszek, Gerard, Gerarda, Gerhard, Jan, Mina, Pęcisław, Protazy. Do końca roku zostało 38 dni.
Ogłoszenie - trening systemu wykrywania i alarmowania
Autor: Eugeniusz Szafrański
poniedziałek, 17 lutego 2014

_____Uprzejmie informuję wszystkich mieszkańców gminy Siemkowice, że zgodnie z Zarządzeniem Nr 26 Szefa Obrony Cywilnej Województwa Łódzkiego Wojewody Łódzkiego z dnia 7 lutego 2014 roku na terenie województwa łódzkiego przeprowadzony zostanie trening systemu wykrywania i alarmowania.

_____W związku z powyższym w dniu 19 lutego 2014 roku w godz. 10.00 – 10.30 na terenie naszej gminy zostanie przeprowadzona głośna próba syren alarmowych, która polegać będzie na wyemitowaniu modulowanego dźwięku syreny w okresie jednej minuty.

_____Test słyszalności syren pozwoli na określenie zasięgu odbioru sygnałów alarmowych na terenie naszej gminy.

Szef OC Gminy Siemkowice

Wójt Gminy Siemkowice