Dzisiaj jest Środa. 25 listopada 2020. Imieniny obchodzą Erazm, Jozafat, Katarzyna, Tęgomir. Do końca roku zostało 37 dni.
Zgłaszanie awarii sieci elektroenergetycznej
piątek, 13 czerwca 2014

PGE Obrót S.A. informuję, że do obsługi zgłoszeń klientów posiadających aktywne umowy kompleksowe sprzedaży energii elektrycznej i świadczenia usługi dystrybucji dedykowany jest tylko jeden numer telefonu 422 222 222. Telefoniczna obsługa klientów prowadzona jest tylko pod ww. numerem telefonu, od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 19:00.

Jednocześnie pragnę poinformować, że zgłoszenia dotyczące nieprawidłowości działania sieci elektroenergetycznej należy kierować do właściwego terenowo Operatora Sieci Dystrybucyjnej lub na ogólnokrajowy numer pogotowia energetycznego 991.

 
 

Polecane Strony


GOPS Siemkowice


Poznaj Siemkowice z LGD


Siemkowice z lotu ptakaPunkt Przedszkolny "Przedszkole szansą na lepszy start"


Adopcja psów


Gospodarka Łowiecka


Pomoc w zarządzaniu mikro firmą


Program Aktywny Samorząd


Radio Zw - Rowerem przez region


Szkoła Podstawowa w Radoszewicach

Szkoła Podstawowa w Radoszewicach


Szkoła Podstawowa w Lipniku


Koło Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów


Informacja Turystyczna

Baza Informacyjna


Oficjalna Strona Powiatu Pajęczańskiego

Oficjalna Strona Powiatu Pajęczańskiego