Dzisiaj jest Środa. 25 listopada 2020. Imieniny obchodzą Erazm, Jozafat, Katarzyna, Tęgomir. Do końca roku zostało 37 dni.
Konkurs plastyczny pt.: „Maskotka Pajęczańskiej Policji”
poniedziałek, 30 czerwca 2014

_____Konkurs plastyczny pt.: „Maskotka Pajęczańskiej Policji”, został zorganizowany przez Powiatową Bibliotekę Publiczną oraz Komendę Powiatową Policji w P-nie, w ramach WSPÓŁORGANIZACJI PROJEKTÓW KULTURALNYCH NA TERENIE WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO 2014. Konkurs dofinansowano ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego, kwotą 7000 zł. Partnerami projektu są: Starostwo Powiatowe w P-nie oraz gminy: Siemkowice, Rząśnia, Pajęczno, Sulmierzyce, Kiełczygłów, Działoszyn, Strzelce Wielkie oraz Nowa Brzeźnica.

_____Nabór prac zakończył 20 czerwca br. Wpłynęło150 projektów, co świadczy o tym, iż konkurs cieszył się sporą popularnością. W lipcu zostanie powołana komisja w skład, której wejdą przedstawiciele organizatorów i partnerów projektu. Zadaniem jej będzie wytypowanie zwycięskich prac w poszczególnych grupach wiekowych (przedszkole, kl. I-III, IV-VI i gimnazjum), z których następnie wybrana zostanie jedna. Na jej podstawie będzie wykonana maskotka pajęczańskiej policji, która  swoim wizerunkiem ma za zadanie nawiązywać do charakteru powiatu pajęczańskiego. Ponadto służyła będzie do promowania policji i powiatu podczas imprez profilaktycznych, skierowanych do dzieci i młodzieży.

Kalejdoskop Kulturalny Reymont – partner medialnego projektu: (http://www.e-kalejdoskop.pl/)

 
 

Polecane Strony


GOPS Siemkowice


Poznaj Siemkowice z LGD


Siemkowice z lotu ptakaPunkt Przedszkolny "Przedszkole szansą na lepszy start"


Adopcja psów


Gospodarka Łowiecka


Pomoc w zarządzaniu mikro firmą


Program Aktywny Samorząd


Radio Zw - Rowerem przez region


Szkoła Podstawowa w Radoszewicach

Szkoła Podstawowa w Radoszewicach


Szkoła Podstawowa w Lipniku


Koło Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów


Informacja Turystyczna

Baza Informacyjna


Oficjalna Strona Powiatu Pajęczańskiego

Oficjalna Strona Powiatu Pajęczańskiego