Dzisiaj jest Środa. 25 listopada 2020. Imieniny obchodzą Erazm, Jozafat, Katarzyna, Tęgomir. Do końca roku zostało 37 dni.
Współorganizacja projektów kulturalnych na terenie województwa łódzkiego w roku 2014.
środa, 02 lipca 2014

Regionalne Centrum Rozwoju Kultury i Turystyki w Działoszynie i Łódzki Dom Kultury zapraszają pracowników domów kultury oraz członków stowarzyszeń i organizacji pozarządowych działających na terenie powiatu pajęczańskiego do udziału w bezpłatnych warsztatach rękodzielniczych. W ramach współorganizacji projektów kulturalnych na terenie województwa łódzkiego 2014 w siedzibie RCRKiT odbędą się: kurs szycia lalki waldorfskiej, warsztat witrażu, filcowanie - kwiat na mokro, filcowanie na sucho oraz filcowanie na jedwabiu. Ilość miejsc ograniczona - o udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń.
Projekt dofinansowano ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego, kwotą 10 000 zł.
Partnerem medialnym projektu jest: Kalejdoskop Kulturalny Reymont (http://www.e-kalejdoskop.pl)