Dzisiaj jest Piątek. 27 listopada 2020. Imieniny obchodzą Damazy, Dominik, Leonard, Maksymilian, Oda, Stojgniew, Walery, Wirgiliusz. Do końca roku zostało 35 dni.
Jasełka w PSP Radoszewice
Autor: Aleksandra Romkowska
wtorek, 16 grudnia 2014

_____W dniu 14 grudnia 2014 roku uczniowie PSP w Radoszewicach przedstawili jasełka. W uroczystości, oprócz uczniów i  nauczycieli, uczestniczyli przedstawiciele władz gminy z panią wójt – Zofią Kotynią na czele, Proboszcz Parafii oraz wielu przybyłych mieszkańców Radoszewic i okolicznych miejscowości. Piękną historię przyjścia na świat Pana Jezusa przeplatały kolędy w wykonaniu uczniów oraz parafialnego chóru Radoszanka. Społeczność szkolna przygotowała także kiermasz bożonarodzeniowy. Piękne stroiki i inne ozdoby wykonali uczniowie w ramach szkolnego konkursu na ozdoby świąteczne z materiałów ekologicznych i przeznaczonych do recyklingu.

_____Rada Rodziców przygotowała kawiarenkę zaopatrzoną w ciasta, pierniki świąteczne oraz herbatę. Całemu przedsięwzięciu towarzyszyła miła, świąteczna atmosfera oraz gesty dobroci ze strony wszystkich zgromadzonych ludzi dobrej woli.

Fotorelacja: