Dzisiaj jest Wtorek. 22 września 2020. Imieniny obchodzą Joachim, Joachima, Maurycy, Prosimir, Tomasz. Do końca roku zostało 101 dni.
100 lecie urodzin Pani Marianny Borczyk
Autor: Jadwiga Freus   
piątek, 09 stycznia 2015

_____3 stycznia 2015 roku mieszkanka gminy Siemkowice Pani Marianny Borczyk z domu Kita obchodziła 100 lecie urodzin. Dostojna Jubilatka urodziła się w Radoszewicach obecnie mieszka wraz z córka Anną Zygoń w Siemkowicach. Pani Marianna wychowała czworo dzieci doczekała się 16 wnuków i 18 prawnuków. W sobotę 3 stycznia w kościele parafialnym w Siemkowicach odbyła się msza święta celebrowana przez ks Pawła Hadasia w intencji Pani Marianny. Po mszy świętej Jubilatka wraz z rodzina i zaproszonymi gośćmi uczestniczyła w przyjęciu zorganizowanym przez najbliższych.

_____W jubileuszowych obchodach uczestniczyły również władze Gminy Siemkowice: Wójt Zofia Kotynia wraz z kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Magdaleną Beksa złożyły Dostojnej Jubilatce gratulacje oraz życzenia dalszych długich lat życia w zdrowiu i szczęściu. W imieniu władz powiatowych życzenia złożył Tadeusz Ślusarek członek zarządu powiatu ,,życzę Pani przede wszystkim zdrowia, pogody ducha i nadziei, która w pani sercu nigdy nie gasła oraz wiary której się pani nigdy nie wstydziła". Odczytany został też list gratulacyjny od Prezesa Rady Ministrów. Przedstawiciel KRUS wręczył list od Prezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Były kwiaty życzenia oraz dużo serdeczności pod adresem szanownej jubilatki.

Zdjęcia dzięki uprzejmości IPP-Pajęczno oraz Agnieszki Kowalczyk.

 
 

Polecane Strony


GOPS Siemkowice


Poznaj Siemkowice z LGD


Siemkowice z lotu ptakaPunkt Przedszkolny "Przedszkole szansą na lepszy start"


Adopcja psów


Gospodarka Łowiecka


Pomoc w zarządzaniu mikro firmą


Program Aktywny Samorząd


Radio Zw - Rowerem przez region


Szkoła Podstawowa w Radoszewicach

Szkoła Podstawowa w Radoszewicach


Szkoła Podstawowa w Lipniku


Koło Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów


Informacja Turystyczna

Baza Informacyjna


Oficjalna Strona Powiatu Pajęczańskiego

Oficjalna Strona Powiatu Pajęczańskiego