Dzisiaj jest Środa. 20 października 2021. Imieniny obchodzą Budzisława, Irena, Jan Kanty, Kleopatra, Wendelin, Witalis. Do końca roku zostało 73 dni.
Ankieta dla mieszkańców Gminy
wtorek, 10 marca 2015

W związku z rozpoczęciem prac nad przygotowaniem lokalnej strategii rozwoju LGD "Kraina Wielkiego Łuku Warty" na nowy okres programowania 2014-2020. Prosimy mieszkańców Gminy o wypełnienie ankiety oraz odesłanie na adres email Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub pocztą na adres: LGD Kraina Łuku Warty ul. Wieluńska 11, 98-320 Osjaków. W razie pytań proszę się kontaktować pod numer 43/842-35-22.

Ankieta
 
 

Polecane Strony


GOPS Siemkowice


Siemkowice z lotu ptaka


Gospodarka Łowiecka


Pomoc w zarządzaniu mikro firmą


Program Aktywny Samorząd


Szkoła Podstawowa w Radoszewicach

Szkoła Podstawowa w Radoszewicach


Szkoła Podstawowa w Lipniku


Koło Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów