Dzisiaj jest Poniedziałek. 17 grudnia 2018. Imieniny obchodzą Florian, Jolanta, Łazarz, Olimpia, Warwara, Żyrosław. Do końca roku zostało 15 dni.
Ferie w bibliotece
Autor: Katarzyna Gryndziak
piątek, 27 stycznia 2017

Gminna Biblioteka Publiczna w Siemkowicach na okres ferii zimowych przygotowała różnorodne zajęcia.

W programie zajęć znalazły się warsztaty rękodzieła artystycznego.Zajęcia odbywały się w środy i czwartki.

W pierwszym tygodniu ferii dzieci wykonywały piękne laurki na „Dzień Babci i Dziadka”,wykorzystując przeróżne materiały np.:ścinki materiałów ,bibuła,kredki,farby itp. oraz kolaże z kolorowych guzików.

W drugim tygodniu mali artyści uczestniczyli w warsztatach „Lalki słowiańskiej”,które cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Ferie zimowe dobiegły końca,ale Biblioteka wciąż jest otwarta i czeka na wszystkich,którzy zechcą się z nią zaprzyjaźnić,

Do zobaczenia!!!