Dzisiaj jest Poniedziałek. 17 grudnia 2018. Imieniny obchodzą Florian, Jolanta, Łazarz, Olimpia, Warwara, Żyrosław. Do końca roku zostało 15 dni.
104. urodziny Pani Bronisława Sztandera
piątek, 03 lutego 2017

21 stycznia 104. urodziny świętowała najstarsza mieszkanka Gminy Siemkowice Pani Bronisława Sztandera. Ten wyjątkowy dzień Jubilatka spędziła w gronie rodziny. W intencji naszej Drogiej Jubilatki odprawiona została msza święta, którą odprawił ks. Dziekan Paweł Hadaś - Proboszcz Parafii w Siemkowicach.

W uroczystości brała udział najbliższa rodzina, sąsiedzi oraz przedstawiciele władz samorządowych Wójt Gminy Zofia Kotynia, Kierownik USC Pani Magdalena Beksa, Członek Zarządu Powiatu Pajęczańskiego Tadeusz Ślusarek oraz Radna Gminy Siemkowice Pani Maria Szymańska

Uroczystość jubileuszowa zakończyła się serdecznymi życzeniami dla Jubilatki składanymi na ręce Córki Janiny i Zięcia Stanisława Stempniewiczów, którzy troskliwie opiekują się Panią Bronisławą.

Mimo 104 lat nasza Jubilatka zachowuje wyjątkową sprawność umysłu, jest bardzo przyjaźnie nastawiona do otoczenia, cechuje ją optymizm i pogodne usposobienie, które zapewne przyczynia się do jej długowieczności.

Z okazji ukończenia 104 lat życia
z wielką radością i ogromnym wzruszeniem składamy Pani najserdeczniejsze życzenia,
wiele miłości i serdeczności od najbliższych osób,
niech każda chwila
upływa w spokoju i zdrowiu.

 
 

Polecane Strony


Ochrona Danych Osobowych


Poznaj Siemkowice z LGD


Siemkowice z lotu ptakaPunkt Przedszkolny "Przedszkole szansą na lepszy start"


Pomoc w zarządzaniu mikro firmą


Program Aktywny Samorząd


Radio Zw - Rowerem przez region


Szkoła Podstawowa w Radoszewicach

Szkoła Podstawowa w Radoszewicach


Szkoła Podstawowa w Lipniku


Koło Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów


Informacja Turystyczna

Baza Informacyjna


Oficjalna Strona Powiatu Pajęczańskiego

Oficjalna Strona Powiatu Pajęczańskiego