Dzisiaj jest Sobota. 20 października 2018. Imieniny obchodzą Budzisława, Irena, Jan Kanty, Kleopatra, Wendelin, Witalis. Do końca roku zostało 73 dni.
Dzień Kobiet w Gminie Siemkowice 2017
Autor: Marcin Smejda
piątek, 24 marca 2017

W niedzielę 19 marca 2017 roku, mieszkanki oraz mieszkańcy Gminy Siemkowice mieli kolejną okazję do spotkania się i wspólnej zabawy podczas gminnych obchodów Dnia Kobiet. Zgromadzona publiczność mogła wysłuchać koncertu Orkiestry Dętej z Siemkowic pod dyrekcją Pana Stanisława Rysia oraz uczestniczyć w biesiadzie śląsko – góralskiej „Babski Comber”, którą zorganizowali goście z województwa śląskiego czyli Zespół „Stacha” z Błonia.

Organizatorami spotkania z okazji Dnia Kobiet w Gminie Siemkowice byli: Wójt Gminy Siemkowice Zofia Kotynia, Rada Sołecka wsi Siemkowice oraz OSP Siemkowice.