Dzisiaj jest Poniedziałek. 19 lutego 2018. Imieniny obchodzą Arnold, Arnolf, Bądzisława, Gabin, Henryk, Konrad, Konrada, Leoncjusz, Manswet, Marceli. Do końca roku zostało 316 dni.
Odwiedziny przedszkolaków z Gminy Sulmierzyce w Gminnej Bibliotece Publicznej w Siemkowicach
Autor: Katarzyna Gryndziak
czwartek, 25 maja 2017

W dniu 18 maja Gminną Bibliotekę Publiczną w Siemkowicach odwiedziła grupa dzieci z oddziału przedszkolnego z Gminy Sulmierzyce. Program wycieczki małych turystów obejmował: zwiedzanie Izby Kultury Ludowej, znajdującej się na posesji p. Jadwigi Freus - ludowej gawędziarki, następnym punktem programu było zwiedzanie kompleksu dworsko-parkowego. Na zakończenie wizyty w bibliotece dla małych turystów przygotowane zostały gry i zabawy oraz słodki poczęstunek.

Portal Gminy Siemkowice