Dzisiaj jest Wtorek. 21 listopada 2017. Imieniny obchodzą Albert, Alberta, Albertyna, Janusz, Konrad, Konrada, Maria, Piotr, Regina, Rena, Rufus, Twardosław, Wiesław. Do końca roku zostało 41 dni.

Nowy numer konta bankowego UG Siemkowice

BS Warta O/Siemkowice - 69 9270 1029 0200 0794 2002 0190

Odjazdowy Bibliotekarz w Gminie Siemkowice

2562 razy czytano artykul

Autor: Katarzyna Gryndziak
czwartek, 25 maja 2017

Czytelnicy Gminnej Biblioteki Publicznej z Sulmierzyc w ramach ogólnopolskiego programu ODJAZDOWY BIBLIOTEKARZ 19 maja 2017 w  godzinach popołudniowych odwiedzili naszą bibliotekę. Jest to akcja, w której bibliotekarze, czytelnicy i miłośnicy książek oraz rowerów, odwiedzają się by wymienić doświadczenia. Celem rajdu czytelników z Sulmierzyc było zapoznanie się z  działalnością naszej placówki i historią Siemkowic . 40 osobowa grupa by dotrzeć do Siemkowi pokonała trasę 24 km.

Gości przywitała Pani Katarzyna Gryndziak kierownik biblioteki wraz z panią Wójt-Zofią Kotynia. Uczestnicy po oficjalnym przywitaniu udali się do parku,gdzie zrobili pamiątkowe zdjęcie pod „lipą”. Spotkanie zakończyło się w miłej atmosferze przy ognisku.

Publiczne Gimnazjum w Siemkowicach

Portal Gminy Siemkowice