Dzisiaj jest Poniedziałek. 19 lutego 2018. Imieniny obchodzą Arnold, Arnolf, Bądzisława, Gabin, Henryk, Konrad, Konrada, Leoncjusz, Manswet, Marceli. Do końca roku zostało 316 dni.
Zwrot podatku akcyzowego dla rolników za II półrocze 2017 r.
Autor: Krystyna Augustyniak
środa, 26 lipca 2017

Informuje się mieszkańców gminy , że w 2017r producenci rolni będą mogli składać wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystanego do produkcji rolnej do Wójta właściwego ze względu na miejsce położenia gruntów będących w posiadaniu tego producenta rolnego w  terminie:

• od 01 sierpnia 2017r do 31 sierpnia 2017r wraz z fakturami z okresu od 01.02.2017 do 31.07.2017r.

Stawka wynosi 1,00 zł od 1 litra oleju napędowego zużywanego do produkcji rolnej. Maksymalna kwota zwrotu podatku akcyzowego na 1 ha użytków rolnych w 2017r wyniesie 86,00zł.

Przekazanie zwrotu podatku /zgodnie z zaleceniem RIO/  zostanie dokonane  za pośrednictwem konta bankowego, które należy wskazać we wniosku.

Portal Gminy Siemkowice