Dzisiaj jest Poniedziałek. 28 maja 2018. Imieniny obchodzą Augustyn, German, Jaromir, Priam, Wiktor, Wiktoriusz, Wilhelm, Wrócimir. Do końca roku zostało 218 dni.
Podsumowanie wakacji w Gminnej Bibliotece Publicznej w Siemkowicach
Autor: Katarzyna Gryndziak
wtorek, 05 września 2017

Wakacje dobiegły końca a wraz z nimi cykl zajęć,które odbywały się w bibliotece. W tym roku czytelnicy z terenu naszej gminy bardzo chętnie korzystali z wakacyjnych propozycji spędzenia wolnego czasu, przygotowanych przez GBP w Siemkowicach.

Przez ostatnie dwa miesiące w każdy piątek oprócz stałej oferty dotyczącej korzystania z księgozbioru w bibliotece można było znaleźć pomysły na przełamanie wakacyjnej nudy. Każdy mógł wybrać coś dla siebie. Zajęcia plastyczne,rękodzielnicze, quizy, konkursy,zabawy ruchowe- to tylko część propozycji, z których korzystały dzieci. Zakończenie i podsumowanie zajęć wakacyjnych odbyło się w wesołej atmosferze przy ognisku. Wspomnieniem spotkań są kolorowe prace oraz pamiątkowe zdjęcia.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom zajęć za wspólną zabawę. Zachęcamy do odwiedzin w bibliotece, gdzie zawsze można miło spędzić czas.

Portal Gminy Siemkowice