Dzisiaj jest Niedziela. 24 czerwca 2018. Imieniny obchodzą Danuta, Dan, Danisz, Emilia, Jan, Wilhelm. Do końca roku zostało 191 dni.
Wójt Gminy Siemkowice ogłasza konsultacje społeczne projektu Programu Rewitalizacji Gminy Siemkowice na lata 2017-2020.
Autor: Jolanta Sobera
środa, 22 listopada 2017

1. Celem przeprowadzenia konsultacji społecznych jest zebranie opinii i uwag do projektu „Programu Rewitalizacji Gminy Siemkowice na lata 2017-2020”.
2. Konsultacje odbędą się w terminie od 22 listopada 2017 r.  do 30 listopada 2017 roku do godziny 10:00.
3. Zgłaszanie opinii i uwag odbywać się będzie poprzez wypełnienie formularza konsultacji, stanowiącego załącznik nr 1 do niniejszego ogłoszenia, dostępnego w Urzędzie Gminy Siemkowice, Plac Wolności 1, 98-354 Siemkowice oraz na stronie www.gminasiemkowice.pl.
4.Wypełniony formularz konsultacji można przekazać:

1) w wersji papierowej osobiście lub korespondencyjnie w Urzędzie Gminy Siemkowice, Plac Wolności 1 (sekretariat) w godzinach pracy Urzędu,
2) w formie elektronicznej w postaci: -skanu formularza przesłanego na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

5. Formularze z datą wpływu po 30.11.2017 r. po godzinie 10:00 nie będą rozpatrywane.

Załączniki:

Projekt Programu Rewitalizacji Gminy Siemkowice