Dzisiaj jest Wtorek. 19 czerwca 2018. Imieniny obchodzą Borzysław, Gerwazy, Julianna, Odo, Protazy, Sylweriusz. Do końca roku zostało 196 dni.
Dożywianie dzieci w szkole - rok szkolny 2017/2018
czwartek, 23 listopada 2017

Ośrodek Pomocy Społecznej w Siemkowicach informuje, że wnioski o przyznanie pomocy w formie dożywiania dzieci w szkole będą  przyjmowane w siedzibie ośrodka od 01 grudnia 2017r. Dzieci, które otrzymają pomoc będą mogły liczyć na posiłki od stycznia  do czerwca 2018r.

Do wniosku należy dołączyć następujące załączniki – według aktualnej sytuacji rodziny:

• Zaświadczenie od pracodawcy o dochodach netto za miesiąc poprzedzający złożenie wniosku.
  • W przypadku prowadzenia działalności gospodarczej: zaświadczenie lub oświadczenie o wysokości dochodu uzyskanego w  miesiącu poprzedzającym złożenie wniosku.
  • Zaświadczenie z ZUS / KRUS o otrzymywanych świadczeniach lub odcinek renty/ emerytury z  miesiąca poprzedzającego złożenie wniosku.
  • Odcinek potwierdzający opłacanie składek KRUS.
  • Oświadczenie o wysokości otrzymywanych alimentów.
  • Zaświadczenie o  powierzchni gospodarstwa rolnego.
  • W przypadku choroby w  rodzinie zaświadczenie od lekarza, bądź orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.
  • Druki wniosków można  pobrać w Ośrodku Pomocy Społecznej w Siemkowicach.

Wnioski nie posiadające kompletnych dokumentów nie będą przyjmowane.