Dzisiaj jest Niedziela. 16 grudnia 2018. Imieniny obchodzą Adelajda, Ado, Albina, Alina, Ananiasz, Bean, Zdzisława. Do końca roku zostało 16 dni.
Rozpoczęcie Projektu pn. „Rozwój odnawialnych źródeł energii w gospodarstwach domowych mieszkańców gminy Siemkowice”
Autor: Jolanta Sobera
piątek, 24 listopada 2017

Szanowni Mieszkańcy!

Wójt Gminy Siemkowice uprzejmie informuje, że Gmina rozpoczyna przygotowania do pozyskania zewnętrznych środków finansowych na inwestycje proekologiczne dla swoich Mieszkańców. Planowany projekt dotyczy instalacji fotowoltaicznych, które energię słoneczną przetwarzają na prąd. Poziom dofinansowania wynosi do 85% netto.

Inwestycja umożliwi Mieszkańcom znaczne obniżenie rachunków za prąd, przy jednoczesnej ochronie środowiska.

Wszystkich chętnych zapraszamy do składania deklaracji uczestnictwa oraz do udziału w spotkaniach informacyjnych, na których zostaną przekazane wszelkie dodatkowe informacje dotyczące realizowanego projektu.

Partnerem projektu jest firma SPIRVENT, która odpowiada za przeprowadzenie spotkań informacyjnych, przygotowanie dokumentacji do wniosku o dofinansowanie oraz oferuje możliwość wykonania audytu technicznego nieruchomości.

Spotkania informacyjne odbędą się:

• 30 listopada 2017 r. o godzinie 16:00 w budynku Urzędu Gminy w Siemkowicach Plac Wolności 1, sala konferencyjna I piętro, pokój 22;
  • 30 listopada 2017 r. o godzinie 18:00 w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Lipniku, Kolonia Lipnik 11;
  • 1 grudnia 2017 r. o godzinie 16:00 w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Radoszewicach ul. Niemojewskich 1 B.
  • 1 grudnia 2017 r. o godzinie 18:00 w budynku Remizy OSP  w Ożegowie.

Do pobrania:

Deklaracja