Dzisiaj jest Niedziela. 24 czerwca 2018. Imieniny obchodzą Danuta, Dan, Danisz, Emilia, Jan, Wilhelm. Do końca roku zostało 191 dni.
Konkurs na Najładniejszą Kartkę Świąteczną
Autor: Katarzyna Gryndziak
czwartek, 21 grudnia 2017

6 grudnia 2017 roku Gminna Biblioteka Publiczna w Siemkowicach ogłosiła konkurs plastyczny na „Najładniejszą Kartkę Świąteczną”. Przeznaczony był dla dzieci ze Szkoły Podstawowej w Siemkowicach w dwóch kategoriach wiekowych: 5-6 latki oraz klasy 1-3.
Konkurs miał na celu rozbudzenie u dzieci kreatywności i wprowadzenie wszystkich w nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci wykonały samodzielnie kartki świąteczne w różnych technikach plastycznych. 21 grudnia 2017 roku dzieci wraz z opiekunami odwiedzili bibliotekę, gdzie odbyło się wręczenie nagród.

Zwycięzcami konkursu zostali :

• Oliwia Kleszczyńska
  • Marysia Żuberek
  • Alicja Włodarczyk
  • Krystian Miksza
  • Mateusz Włodarczyk
  • Weronika Macurek

Kierownik Biblioteki dla wszystkich uczestników przygotował i wręczył drobne upominki życząc młodym plastykom  Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

6 grudnia 2017 roku Gminna Biblioteka Publiczna w Siemkowicach ogłosiła konkurs plastyczny na „Najładniejszą Kartkę Świąteczną”. Przeznaczony był dla dzieci ze Szkoły Podstawowej w Siemkowicach w dwóch kategoriach wiekowych : 5-6 latki oraz klasy 1-3 .

Zwycięzcami konkursu zostali :

• Oliwia Kleszczyńska

• Marysia Żuberek

• Alicja Włodarczyk

• Krystian Miksza

• Mateusz Włodarczyk

• Weronika Macurek

Kierownik Biblioteki dla wszystkich uczestników przygotował i wręczył drobne upominki życząc młodym plastykom Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku .