Dzisiaj jest Niedziela. 16 grudnia 2018. Imieniny obchodzą Adelajda, Ado, Albina, Alina, Ananiasz, Bean, Zdzisława. Do końca roku zostało 16 dni.
105 urodziny Pani Bronisławy

Siemkowice, 21 styczeń 2018 r.

W dniu 21 stycznia 2018r. 105. urodziny świętowała najstarsza mieszkanka Gminy Siemkowice Pani Bronisława Sztandera. Ten wyjątkowy dzień Jubilatka spędziła w gronie rodzinnym. W intencji naszej Drogiej Jubilatki odprawiona została msza święta, którą odprawił  ks. Dziekan Paweł Hadaś - Proboszcz Parafii w Siemkowicach.

W uroczystości brała udział najbliższa rodzina, sąsiedzi, mieszkańcy miejscowości Laski i Borki oraz przedstawiciele władz samorządowych: Wójt Gminy Zofia Kotynia, Kierownik USC Pani Magdalena Beksa, Członek  Zarządu Powiatu Pajęczańskiego Tadeusz Ślusarek oraz Radna Gminy Siemkowice Pani Maria Szymańska.

Uroczystość jubileuszowa zakończyła się serdecznymi życzeniami dla Jubilatki.

 
 

Polecane Strony


Ochrona Danych Osobowych


Poznaj Siemkowice z LGD


Siemkowice z lotu ptakaPunkt Przedszkolny "Przedszkole szansą na lepszy start"


Pomoc w zarządzaniu mikro firmą


Program Aktywny Samorząd


Radio Zw - Rowerem przez region


Szkoła Podstawowa w Radoszewicach

Szkoła Podstawowa w Radoszewicach


Szkoła Podstawowa w Lipniku


Koło Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów


Informacja Turystyczna

Baza Informacyjna


Oficjalna Strona Powiatu Pajęczańskiego

Oficjalna Strona Powiatu Pajęczańskiego