Dzisiaj jest Czwartek. 20 września 2018. Imieniny obchodzą Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta, Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap, Sozant. Do końca roku zostało 103 dni.
Spotkanie autorskie z Jolantą Szwalbe w Bibliotece
Autor: Katarzyna Gryndziak
wtorek, 27 lutego 2018

20 lutego w Gminnej Bibliotece Publicznej w Siemkowicach odbyło się spotkanie autorskie z pisarką Jolantą Szwalbe, której mottem jest: inspirować,edukować,działać i zachęcać do aktywności życiowej i nigdy się nie poddawać”, zatytułowane:”Jeszcze w zielone gramy...”.
Na prelekcję składały się piękne sentencje i cytaty z trzech nowych zbiorów:"Obudź się do życia", "Szczyty i przepaście" oraz "Pozostaw po sobie ślad".
Celem tego spotkania było wprowadzenie wszystkich w dobry humor,aby ludzie nauczyli się patrzeć na życie pozytywnie i z radością umieli się starzeć. Po spotkaniu można było zakupić książki wraz z dedykacją autorki.
Warto dodać,że Pani Jolanta gościła już po raz drugi w Siemkowicach. Po raz pierwszy odwiedziła „naszą bibliotekę ”w 2015 roku.