Dzisiaj jest Piątek. 22 marca 2019. Imieniny obchodzą Bazylissa, Bogusław, Godzisław, Katarzyna, Kazimierz, Paweł. Do końca roku zostało 285 dni.
Dzień Kobiet w Gminie Siemkowice 2018 rok
Autor: Irena Biecuszek   
czwartek, 22 marca 2018

11 marca 2018 roku Wójt Gminy Siemkowice oraz Rada Sołecka miejscowości Siemkowice zorganizowała uroczystość z okazji "Dnia Kobiet", która odbyła się w strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Siemkowicach.

Uczestnicy imprezy mieli  okazję wysłuchać koncertu Orkiestry Dętej z Siemkowic pod dyrekcją Kapelmistrza Pana Stanisława Rysia. Niedzielne spotkanie uświetnił także występ artystyczny w wykonaniu  Zespołu "Malwinki" i "Lipniczanie" oraz dzieci uczęszczających do tutejszej Publicznej Szkoły Podstawowej.

Przyjemna atmosfera, jaka panowała podczas wieczoru, pozwoliła naszym Paniom na oderwanie się od codziennych trosk i obowiązków. W czasie trwania uroczystości można było skorzystać z poczęstunku w postaci słodkości, kawy i herbaty.

Organizowana od kilku lat uroczystość z okazji "Dnia Kobiet" cieszy się powodzeniem wśród mieszkańców Gminy Siemkowice i na stałe wpisała się w kalendarz imprez kulturalnych.

Na zakończenie spotkania Wójt Gminy Zofia Kotynia podziękowała wszystkim Gościom za przybycie i wspólnie spędzony czas, Radzie Sołeckiej za współpracę, a zespołom i uczniom za wspaniałe występy.

 
 

Polecane Strony


Poznaj Siemkowice z LGD


Siemkowice z lotu ptakaPunkt Przedszkolny "Przedszkole szansą na lepszy start"


Adopcja psów


Gospodarka Łowiecka


Pomoc w zarządzaniu mikro firmą


Program Aktywny Samorząd


Radio Zw - Rowerem przez region


Szkoła Podstawowa w Radoszewicach

Szkoła Podstawowa w Radoszewicach


Szkoła Podstawowa w Lipniku


Koło Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów


Informacja Turystyczna

Baza Informacyjna


Oficjalna Strona Powiatu Pajęczańskiego

Oficjalna Strona Powiatu Pajęczańskiego