Dzisiaj jest Środa. 22 sierpnia 2018. Imieniny obchodzą Cezary, Dalegor, Fabrycjan, Fabrycy, Hipolit, Hipolita, Maria, Namysław, Oswald, Oswalda, Tymoteusz, Zygfryd. Do końca roku zostało 132 dni.
Komunikat - Przerwy w dostawie energii elektrycznej.
piątek, 06 kwietnia 2018

PGE Dystrybucja Łódź -Teren S.A. Rejon Energetyczny Bełchatów informuje swoich odbiorców o planowych przerwach w dostawie energii elektrycznej dla miejscowości zasilanych z niżej wymienionych stacji transformatorowych:

Data i godz. planowanej przerwy Nr wyłączonej stacji transformatorowej Nazwa wyłączonej stacji transformatorowej Miejscowości / ulice zasilane z wyłączonej stacji
16-04-2018 08 - 14 7-0142 Mazaniec Mazaniec, Siemkowice ulica 18-go Stycznia
16-04-2018 08 - 14 7-0164 Zmyślona k. Żychty Zmyślona, Kolonia Zmyślona, Radoszewice ulica Kasztańska

Informujemy, że z przyczyn niezależnych od RE Bełchatów może nie dojść do wyłączeń w wyżej podanych terminach, a przewidywany czas przerwy oraz zakres wyłączenia planowanego może ulec zmianie.
Zamieszczona informacja znajduje się również na firmowej stronie : www.pgedystrybucja.pl.
Informację o w/w przerwach można uzyskać pod bezpłatnym numerem tel. 991 wybierając odpowiednią opcję.