Dzisiaj jest Sobota. 15 grudnia 2018. Imieniny obchodzą Celina, Fortunata, Ignacy, Iga, Ignacja, Żegota, Krystiana, Nina, Walerian, Waleriana, Wolimir. Do końca roku zostało 17 dni.
Komunikat - Przerwy w dostawie energii elektrycznej.
środa, 19 września 2018

PGE Dystrybucja Łódź -Teren S.A. Rejon Energetyczny Bełchatów informuje swoich odbiorców o planowych przerwach w dostawie energii elektrycznej dla miejscowości zasilanych z niżej wymienionych stacji transformatorowych:

Data i godz. planowanej przerwy Nr wyłączonej stacji transformatorowej Nazwa wyłączonej stacji transformatorowej Miejscowości / ulice zasilane z wyłączonej stacji
03-10-2018 08 - 14 7-0356 Radoszewice Wodomistrzówka Radoszewice ul. Niemojewskich, Młyńska, Niwa, Powstania Styczniowego, Cmentarna
04-10-2018 08 - 14 7-0162 Radoszewice 5 Kuźnica Łgowska, Radoszewice ul. Cmentarna, Słomiana, Kociołek, Żychty

Informujemy, że z przyczyn niezależnych od RE Bełchatów może nie dojść do wyłączeń w wyżej podanych terminach, a przewidywany czas przerwy oraz zakres wyłączenia planowanego może ulec zmianie. Zamieszczona informacja znajduje się również na firmowej stronie : www.pgedystrybucja.pl.
Informację o w/w przerwach można uzyskać pod bezpłatnym numerem tel. 991 wybierając odpowiednią opcję.